O nás

 

Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost. Bohaté zkušenosti a osobní přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte proto našich služeb a přesvědčte se. Věříme, že i Vy budete spokojeni.

Preferujeme ubytování od soboty po 16 hodině, odjezd opět v sobotu do 10 hod. Vyhovíme však jakémukoliv Vašemu přání, na kratší i delší dobu.

Země děda Praděda


V současné době jsme ekologicky uznanou farmou - patříme do Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO, který u svých členů garantuje dodržování směrnic ekologického zemědělství. Hospodaříme asi na 5 ha luk pro naše huculské koně, na kterých se můžete svézt. V létě můžete na našich loukách stanovat nebo kempovat. Vážným problémem člověka začátku 21. století začíná být ztráta kontaktu s přírodou. Aktivní volno tráví mnoho lidí u televize, počítače nebo v obchodních centrech. Cestovní ruch v Evropě na tento fakt pružně reaguje, formou aktivního odpočinku – agroturistikou. Proto jsme pro Vás připravili nabídku prožití aktivní dovolené v Jeseníkách – v Zemi děda Praděda. Od jara do podzimu místní kraj nabízí bezpočet cílů pro pěší turistiku, cykloturistiku i autoturistiku. V zimě můžete využít služeb lyžařských areálů, nebo upravených běžeckých tratí. V horkých letních měsících máme pro Vás osvěžení v bazénu na zahradě, nebo můžete využít možnost koupání v nedaleké přehradě Slezská Harta, v přírodním rybníce v Jamarticích

Ubytování


Na naší farmě jsou Vám k dispozici tři apartmány, každý apartmán má dvě ložnice, kuchyňku a sociální zařízení. Vhodné i pro dvě rodiny, které spolu chtějí strávit dovolenou.

Děti


Pro děti je připraven dětský koutek se skluzavkou, pískovištěm a houpačkou. Také máme koutek s legem, kostkami a dětskými knížkami. Děti dále ocení neobvyklý zážitek při seznámení s hospodářskými zvířátky, která mnohdy nemají šanci poznat. Máme koně, kozu, králíky a slepice o něž mohou v případě zájmu pomoci pečovat. Naše rodinná farma vám splní během celého roku všechna přání. Naše ubytovací zařízení je rodinného typu, je proto našim cílem, abyste se u nás cítili jako doma. Pokud přijmete pozvání ke společnému stolu, rádi Vám nabídneme stravování domácí kuchyně. Připravíme Vám polopenzi, v případě potřeby speciální přání vegetariánské stravy, nebo jiné diety. Samozřejmě si můžete vařit sami v kuchyňkách. Pro několik firem jsme již připravili i teambuldingové akce a také máme zkušenosti s oslavami narozenin a jiných rodinných oslav cca pro 20 osob, které Vám podle Vašich představ připravíme.

Kudy k nám


Dopravní spojení autobusem z Olomouce přímo do Malé Morávky (linka Přerov - Jeseník) Vlak do Malé Morávky již několik let nejezdí, ale můžete dojet vlakem do Bruntálu a pak dále autobusem (linka Bruntál – Karlova Studánka) Výstupní stanice Malá Morávka – zastávka odsud Vás rádi odvezeme autem, nebo je to 1 km pěšky.

Jízdní řády dálkových linek dopravce Arriva Morava - zde

GPS souřadnice: Lat: 50.003957, Lon: 17.317095

Autem po silnici č 11, odbočka z Bruntálu na Jeseník, ve Starém Městě směr Malá Morávka, nebo v Malé Štáhli do Malé Morávky směr Karlova Studánka. Dostanete se k nám i přes Václavov u Bruntálu. V létě Malou Morávkou projíždějí cyklobusy, v zimě pak skibusy.


Zvětšit mapu